Evaporating basins, porcelain, shallow form
Haldenwanger GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9000225
Info sui prodotti "Evaporating basins, porcelain, shallow form"
Glazed inside and outside except for rim.
| Dimensions (ØxH): | 240 x 65 mm |
|---|---|
| Height: | 65 mm |
| Manufacturer Article Number: | 888/9 |
| Material: | Porcelain |
| Nominal capacity: | 1750 ml |
| Shape (Evaporating dishes): | Flat |
| Standard: | DIN 12903 |
| Type of coating: | Glazed |
| UNSPSC: | 41121812 |
| Ø: | 240 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.