Sit-Over Benches, Melamine, single sided version with Melamine plinth
KEK GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
4719745
Info sui prodotti "Sit-Over Benches, Melamine, single sided version with Melamine plinth"
Sit-Over-Bench consisting of seating area, compartments for shoes and plinth.
- Material: Melamine-coated chipboard P2 with thin/thick ABS-edges
- Silky matt white 0101 SM
- Usable on one side, with rear panel
- Completely 9 shoe compartme
- Shoe boxes in three rows
| Arrangement compartments: | 3 x 4 |
|---|---|
| Colour: | White |
| Depth: | 450 mm |
| Dimensions (WxDxH): | 1,090 x 450 x 620 mm |
| Height: | 620 mm |
| Manufacturer Article Number: | 5372923500 |
| No. of compartments: | 12 |
| Type: | SOB-MM-3112-CLN |
| Width: | 1090 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.