Sit-Over Benches, stainless steel, double sided version
KEK GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
4661731
Info sui prodotti "Sit-Over Benches, stainless steel, double sided version"
Sit-Over-Bench consisting of seating area, compartments for shoes and plinth.
- Material: AISI 304
- Working surfaces: KEK-Finish
- Shoe boxes in three rows
| Arrangement compartments: | 2x3x3 |
|---|---|
| Depth: | 600 mm |
| Dimensions (WxDxH): | 820 x 600 x 600 mm |
| Height: | 600 mm |
| Manufacturer Article Number: | 5370296000 |
| Material: | Stainless steel 1.4301 |
| No. of compartments: | 18 |
| Type: | SOB-3209-CLN |
| Width: | 820 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.