Sample bags Whirl-Pak® Speci-Sponge®, with cellulose sponge (dry)
Nasco Sampling LLC
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
100
Codice prodotto:
6281268
Info sui prodotti "Sample bags Whirl-Pak® Speci-Sponge®, with cellulose sponge (dry)"
For environmental surface sampling of work areas and equipment. The natural cellulose dry sponge is free of bactericides and has been tested to be non-inhibitory.
| Dimensions (WxH): | 190 x 300 mm |
|---|---|
| Height: | 300 mm |
| Manufacturer Article Number: | B01299 |
| Material bag: | PE |
| Material sampler: | Cellulose |
| Nominal capacity: | 1627 ml |
| Sterile: | Yes |
| Thickness: | 102 µm |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Width: | 190 mm |
| With labelling field: | Yes |
| With media: | No |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.

