Microscope camera ODC 854
Kern & Sohn GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
6496299
Info sui prodotti "Microscope camera ODC 854"
4K microscope camera with Sony sensor for razor-sharp live images in real time.
- HDMI and USB output enable simultaneous use on monitor and PC
- Integrated software functionality enables stand-alone operation without a PC
- C-mount connection for easy combination with all common trinocular microscopes
| Interfaces: | USB 2.0/HDMI |
|---|---|
| Manufacturer Article Number: | TODC 854-A |
| Max. voltage: | 240 V |
| Min. voltage: | 100 V |
| Plug type: | EU |
| Power supply: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Power supply frequency: | 50/60 Hz |
| Resolution camera: | 8 MP 4 K |
| Sensor: | Sony CMOS |
| Type: | ODC 854 |
| Type of auxiliary energy: | Mains connection |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.