Evaporating basins, porcelain, with spout, round bottom, medium form
Haldenwanger GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
6006036
Info sui prodotti "Evaporating basins, porcelain, with spout, round bottom, medium form"
Round bottom with spout. DIN 12903. 10 to 310ml sizes are completely glazed inside and out. 640 to 3400ml sizes are glazed with the exception of the outer base.
| Dimensions (ØxH): | 85 x 35 mm |
|---|---|
| Height: | 35 mm |
| Manufacturer Article Number: | 109/1 |
| Material: | Porcelain |
| Nominal capacity: | 95 ml |
| Type of coating: | Glazed |
| UNSPSC: | 41-12-22-02 |
| With spout: | Yes |
| Ø: | 85 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.