Draining racks PVC
Bürkle GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9003356
Info sui prodotti "Draining racks PVC"
The draining rack is easy and flexible to set down on a table or working surface. Two large supports with wide bases ensure sufficient stability. Since both sides of the draining board can be used, it provides twice the hanging space. The collecting pan can simply be removed for emptying.
| Depth: | 246 mm |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH): | 400 x 246 x 400 mm |
| Height: | 400 mm |
| Manufacturer Article Number: | 9640-3040 |
| Material: | PVC |
| No. of pegs: | 33 |
| UNSPSC: | 41122805 |
| Width: | 400 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.