Draining racks LaboPlast®, PVC, with drain channel
Bürkle GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9003374
Info sui prodotti "Draining racks LaboPlast®, PVC, with drain channel"
The stable rods are individually placed into the holes of the draining rack and are clicked into place. Their positions can be changed at any time.
Scope of supply:
Draining rack incl. wall mounting set (screws, dowels), removable drain channel incl. drainage connection and drain tube
Scope of supply:
Draining rack incl. wall mounting set (screws, dowels), removable drain channel incl. drainage connection and drain tube
| Colour: | White |
|---|---|
| Depth: | 141 mm |
| Dimensions (WxDxH): | 400 x 141 x 400 mm |
| Height: | 400 mm |
| Manufacturer Article Number: | 9640-2040 |
| Material: | PVC |
| No. of pegs: | 33 |
| UNSPSC: | 41122805 |
| Width: | 400 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.