Centrifuge tubes, round bottom, AR glass®, ungraduated
Glaswarenfabrik Karl Hecht
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9315205
Info sui prodotti "Centrifuge tubes, round bottom, AR glass®, ungraduated"
Maximum loading: 3500 x g rcf. Smooth rim, wall thickness: 2.0 mm.
| Dimensions (ØxH): | 25 x 100 mm |
|---|---|
| Height: | 100 mm |
| Manufacturer Article Number: | 40950003 |
| Material: | Soda-lime glass |
| Max. rcf: | 3500 x·g |
| Nominal capacity: | 30 ml |
| UNSPSC: | 41121703 |
| Ø: | 25 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.