Broom, PP
Vikan A/S
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
4666199
Info sui prodotti "Broom, PP"
Universal broom, suitable for almost all types of dirt. This Broom has firm front bristles that loosen stubborn dirt and heavier debris, while the softer rear bristles gather the finer particles.
- Soft and hard bristles
- Food-safe
- For colour coding
- Autoclavable
| Autoclavable: | Yes |
|---|---|
| Colour: | White |
| Depth: | 70 mm |
| Dimensions (WxDxH): | 610 x 70 x 125 mm |
| Food safe: | Yes |
| Height: | 125 mm |
| Manufacturer Article Number: | 31945 |
| Material: | PP |
| Width: | 610 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.

