Bottle carriers, wire/PE
Württ. Drahtwarenfabrik
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9102204
Info sui prodotti "Bottle carriers, wire/PE"
Made of PE coated wire.
For carrying laboratory bottles of various sizes.
With base and fixed carrying handle.
For carrying laboratory bottles of various sizes.
With base and fixed carrying handle.
| Colour: | White |
|---|---|
| Compartment Ø: | 130 mm |
| For bottles: | 2000 ml |
| Height: | 110 mm |
| Manufacturer Article Number: | 500-01-11 |
| Material: | Wire |
| No. of positions: | 4 |
| Overall height: | 370 mm |
| UNSPSC: | 41122420 |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.