Bottle carriers for Duran square bottles
Württ. Drahtwarenfabrik
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9908122
Info sui prodotti "Bottle carriers for Duran square bottles"
Bottle carriers. White PE- coated or rust-free 1.4301 electropolished stainless steel wire. Openings approx. 100 x 100 mm, to hold 1000 ml Duran square bottles, in formats as indicated.
| Colour: | White |
|---|---|
| Depth compartment: | 100 mm |
| For bottles: | 1000 ml |
| Manufacturer Article Number: | 1587-02-11 |
| Material: | Wire |
| No. of positions: | 6 |
| UNSPSC: | 41122420 |
| Width compartment: | 100 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.