Stacking containers KBE-183 and KBE-184, Plastic
Gorr Transporttechnik GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
4684419
Info sui prodotti "Stacking containers KBE-183 and KBE-184, Plastic"
Impact resistant, temperature resistant. Grey.
| Depth: | 400 mm |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH): | 600 x 400 x 220 mm |
| Height: | 220 mm |
| Manufacturer Article Number: | KBE-183/01 |
| Nominal capacity: | 40 l |
| Stackable: | Yes |
| Type: | KBE-183 |
| UNSPSC: | 24112902 |
| Width: | 600 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.