Square bottles without closure, HDPE, series 310
Kautex Textron GmbH & Co.KG
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9072819
Info sui prodotti "Square bottles without closure, HDPE, series 310"
Natural, transparent bottle.
Please order screw caps separately.
Please order screw caps separately.
| Depth: | 54.5 mm |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH): | 63.5 x 54.5 x 180.0 mm |
| Height: | 180.0 mm |
| Manufacturer Article Number: | 2000070522 |
| Material: | HDPE |
| Nominal capacity: | 500 ml |
| Thread ext. Ø: | 25 mm |
| Type of closure: | Without |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Width: | 63.5 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.