Square bottles, HDPE, for water samples, 20 mg/L Sodium Thiosulfate, individually packed
Plastiques Gosselin
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
100
Codice prodotto:
6255758
Info sui prodotti "Square bottles, HDPE, for water samples, 20 mg/L Sodium Thiosulfate, individually packed"
Graduated square bottles, with leak proof tamper evident cap and traceable labels, for the collection, storage and transport of water samples. The bottles contain sodium thiosulfate.
| Depth: | 70 mm |
|---|---|
| Height with cap: | 160 mm |
| Manufacturer Article Number: | HFC520-02 |
| Material: | HDPE |
| Neck int. Ø: | 22 mm |
| Nominal capacity: | 500 ml |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Width: | 70 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.