Slide holder, ABS
Kartell S.p.A.
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9161279
Info sui prodotti "Slide holder, ABS"
Holder for storing 100 microscope slides. Each position is numbered, the inside and outside of the side panels can be labelled.
Please order cover for protection against dust and foreign bodies separately.
Please order cover for protection against dust and foreign bodies separately.
| Depth: | 38 mm |
|---|---|
| Depth slides: | 26 mm |
| Dimensions (WxDxH): | 360 x 38 x 100 mm |
| Height: | 100 mm |
| Manufacturer Article Number: | 0092100 |
| Material: | ABS |
| No. of slides: | 100 |
| Slides (WxD): | 76 x 26 mm |
| UNSPSC: | 41123302 |
| Width: | 360 mm |
| Width slides: | 76 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.