Semi micro cuvettes
BRAND GMBH + CO.KG
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
100
Codice prodotto:
9406114
Info sui prodotti "Semi micro cuvettes"
Sorted by mold cavity number to ensure lowest variation of extinction coefficient. Optically perfect transmission range. Manufactured under controlled room conditions and packaged fully automatically. CERTIFIED LIFE SCIENCE QUALITY.
| Capacity: | 1.5 ... 3 ml |
|---|---|
| Ext. depth: | 12.5 mm |
| Ext. height: | 45 mm |
| Ext. width: | 12.5 mm |
| External dimensions (WxDxH): | 12.5 x 12.5 x 45 mm |
| Manufacturer Article Number: | 759015 |
| Material: | PS |
| Max. capacity: | 3 ml |
| Min. capacity: | 1.5 ml |
| Path length: | 10 mm |
| Type of cuvette: | Semi-Micro |
| UNSPSC: | 41121813 |
| Wavelength: | 340 ... 900 nm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.