Screwthread tubes for glassblowers, DURAN® tubing
Lenz-Laborglas GmbH & Co. KG
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9209725
Info sui prodotti "Screwthread tubes for glassblowers, DURAN® tubing"
Acc. to DIN 12216 and in addition to standard, with DIN thread (GL).
| Ext. Ø: | 22 mm |
|---|---|
| Length: | 100 mm |
| Manufacturer Article Number: | 01300025 |
| Material: | DURAN® tubing |
| Standard: | DIN 12216 |
| Thread: | GL25 |
| UNSPSC: | 41104812 |
| Wall thickness: | 1,8 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.