Screw caps, PP, for micro tubes
BRAND GMBH + CO.KG
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1000
Codice prodotto:
6401134
Info sui prodotti "Screw caps, PP, for micro tubes"
- With silicone seal
- Operating range: -196 °C to 121 °C
- BIO-CERT® PCR QUALITY: Free of human DNA, RNase, DNase, Pyrogens and PCR-Inhibitors
| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Manufacturer Article Number: | 780744 |
| Material: | PP |
| Max. temperature resistance: | 121 °C |
| Min. temperature resistance: | -196 °C |
| Sealing of closure: | Silicone |
| Temperature resistance: | -196 ... 121 °C |
| UNSPSC: | 41121814 |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.

