Scoops FoodScoop, Stainless steel V2A (1.4301)
Bürkle GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
6254785
Info sui prodotti "Scoops FoodScoop, Stainless steel V2A (1.4301)"
Very stable hand scoop for various applications. Seamless connection of scoop and hollow handle, therefore without crevices and edges.
- Smooth, highly polished surface.
- Especially sturdy model
- Food safe
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Food safe: | Yes |
| Length scoop: | 120 mm |
| Manufacturer Article Number: | 5371-0100 |
| Material: | Stainless steel 1.4301 |
| Nominal capacity: | 100 ml |
| Overall length: | 215 mm |
| UNSPSC: | 41122419 |
| Width scoop: | 60 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.
