Sample containers, PP with snap on caps, LDPE
VITLAB GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
10
Codice prodotto:
9402783
Info sui prodotti "Sample containers, PP with snap on caps, LDPE"
Transparent. Conical shape. Food-safe product according to regulation (EU) No. 10/2011.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Food safe: | Yes |
| Height: | 110 mm |
| Manufacturer Article Number: | 69294 VE=10 |
| Material: | PP |
| Material closure: | LDPE |
| Nominal capacity: | 160 ml |
| Sterile: | No |
| UNSPSC: | 41104100 |
| With cap Ø: | 50 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.
