Sample bags Sani-Stick, with polyurethane sponge, pack of 100
Labplas Inc
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
100
Codice prodotto:
4712278
Info sui prodotti "Sample bags Sani-Stick, with polyurethane sponge, pack of 100"
For taking surface samples.
- With writing area
- Rigid handle
- Quick release system for the sponge
- Integrated secure closure system with 2 round wires
- Sterile
- Contaminant-free
- Waterproof and airtight
- RNase, DNase and pyrogen free
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Dimensions (WxH): | 152 x 267 mm |
| Height: | 267 mm |
| Manufacturer Article Number: | KSS-67910-LT |
| Material sampler: | PU |
| Media: | Letheen broth |
| Nominal capacity: | 1200 ml |
| Sterile: | Yes |
| Thickness: | 88.9 µm |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Width: | 152 mm |
| With labelling field: | Yes |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.
