Sample bags Sani-Stick, with polyurethane sponge and gloves
Labplas Inc
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
100
Codice prodotto:
6522257
Info sui prodotti "Sample bags Sani-Stick, with polyurethane sponge and gloves"
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Dimensions (WxH): | 152 x 267 mm |
| Height: | 267 mm |
| Manufacturer Article Number: | KSS-67915-LT |
| Material sampler: | PU |
| Media: | Letheen broth |
| Nominal capacity: | 1200 ml |
| Sterile: | Yes |
| Thickness: | 88.9 µm |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Width: | 152 mm |
| With labelling field: | Yes |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.