Sample bags Sani-Sponge, with cellulose sponge
Labplas Inc
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
100
Codice prodotto:
6522405
Info sui prodotti "Sample bags Sani-Sponge, with cellulose sponge"
For taking surface samples.
- With writing area
- Integrated secure closure system with 2 round wires
- Sterile
- Contaminant-free
- Waterproof and airtight
- RNase, DNase and pyrogen free
| Hazardous Substance Data | |
| SDS | Link |
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Dimensions (WxH): | 191 x 292 mm |
| Height: | 292 mm |
| Manufacturer Article Number: | KSS-67110-NE |
| Material sampler: | Cellulose |
| Media: | Neutralising buffer |
| Nominal capacity: | 2100 ml |
| Sterile: | Yes |
| Thickness: | 88.9 µm |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Width: | 191 mm |
| With labelling field: | Yes |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.