Probes for Sonopuls Ultrasonic homogenisers, titanium, tapered tip
Bandelin electronic
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9650246
Info sui prodotti "Probes for Sonopuls Ultrasonic homogenisers, titanium, tapered tip"
Titanium probes. For connection to stepped horns/booster horns.
| Fits for: | HD 2070.2 / 2200.2 |
|---|---|
| Manufacturer Article Number: | 530 |
| Max. working volume: | 100 ml |
| Min. working volume: | 5 ml |
| Shape (Sonotroden): | Conical |
| Type: | KE 76 |
| UNSPSC: | 41102914 |
| Working volume: | 5 ... 100 ml |
| Ø: | 6 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.