Probes for Sonopuls Ultrasonic homogenisers, microtip
Bandelin electronic
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9650244
Info sui prodotti "Probes for Sonopuls Ultrasonic homogenisers, microtip"
Titanium probes. For connection to stepped horns/booster horns.
| Dimensions (ØxL): | 2 x 195 mm |
|---|---|
| Fits for: | HD 2070.2 / 2200.2 |
| Length: | 195 mm |
| Manufacturer Article Number: | 492 |
| Max. working volume: | 25 ml |
| Min. working volume: | 1 ml |
| Shape (Sonotroden): | Micro tip |
| Type: | MS 72 |
| UNSPSC: | 41102914 |
| Working volume: | 1 ... 25 ml |
| Ø: | 2 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.