Pipe contact probe with velcro tape for testo measuring instruments
Testo SE & CO KGaA
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
6222529
Info sui prodotti "Pipe contact probe with velcro tape for testo measuring instruments"
For measuring the surface temperature on pipes.
| Cable length: | 1.5 m |
|---|---|
| For: | Saveris 2-T3 / 108 / 175 T3 / 176 T3 / 176 T4 / 440 / 440 dP / 635 / 735 / 830-T2 / 830-T4 / 915i / 922 / 925 / 162 T3 |
| Manufacturer Article Number: | 06280020 |
| Max. temperature: | 120 °C |
| Min. temperature: | -50 °C |
| Sort of probe: | Surface probe |
| Temperature: | -50 ... 120 °C |
| Type of probe: | Type K |
| UNSPSC: | 41112219 |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.