Pasteur pipettes, PE, capillary
Ratiolab GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
400
Codice prodotto:
7614258
Info sui prodotti "Pasteur pipettes, PE, capillary"
For transfer of liquids. Resitant against almost all acids. Soft and elastic bulb.
For transfer of liquids. Resistant against almost all acids. Soft and elastic bulb.
| Bulb draw: | 1.5 ml |
|---|---|
| Length: | 104 mm |
| Manufacturer Article Number: | 26 00 155 |
| Material: | PE |
| Nominal capacity: | 1.0 ml |
| Package: | Bulk pack |
| Sterile: | No |
| UNSPSC: | 41121509 |
| With graduation: | No |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.
