Microscope slide container
Kartell S.p.A.
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9161391
Info sui prodotti "Microscope slide container"
PVC. For storing slides 76 x 26mm.
White base increases contrast of stained specimen slides.
White base increases contrast of stained specimen slides.
| Colour: | White |
|---|---|
| Depth: | 340 mm |
| Depth slides: | 26 mm |
| Dimensions (WxDxH): | 190 x 340 x 8 mm |
| Height: | 8 mm |
| Manufacturer Article Number: | 0067200 |
| Material: | PVC |
| No. of slides: | 20 |
| Slides (WxD): | 76 x 26 mm |
| UNSPSC: | 41123302 |
| Width: | 190 mm |
| Width slides: | 76 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.