Microscope slide boxes, ABS, for large slides
Heathrow Scientific LLC
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
4684311
Info sui prodotti "Microscope slide boxes, ABS, for large slides"
For storage and transport of 100 large slides (76 x 51 mm).
- With cork lining
- Numbered positions
- Stackable
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Depth: | 175 mm |
| Depth slides: | 51 mm |
| Dimensions (WxDxH): | 208 x 175 x 60 mm |
| Height: | 60 mm |
| Manufacturer Article Number: | HS15979A |
| Material: | ABS |
| No. of slides: | 100 |
| Slides (WxD): | 76 x 51 mm |
| UNSPSC: | 41123302 |
| Width: | 208 mm |
| Width slides: | 76 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.