Microscope Slides
BRAND GMBH + CO.KG
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
2500
Codice prodotto:
7200705
Info sui prodotti "Microscope Slides"
According to ISO 803-1. Half white, hydrolytic class 3. With cut or ground edges.
| Colour: | White on transparent |
|---|---|
| Depth: | 26 mm |
| Dimensions (WxD): | 76 x 26 mm |
| Edge finish: | Ground |
| Labelling field: | Frosted/one-sided |
| Manufacturer Article Number: | 474743 |
| Material: | Soda-lime glass |
| Thickness: | 1 mm |
| UNSPSC: | 41122601 |
| Width: | 76 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.
