First aid kit Kiel
W. Söhngen GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
7604075
Info sui prodotti "First aid kit Kiel"
Filling according to DIN 13157 for first aid in small to medium-sized companies.
- Dimensions: approx. 260 x 160 x 80 mm
- Colour: orange
- Material: plastic
- With extra tray for small parts
- Sealable
| Colour: | Orange |
|---|---|
| Depth: | 80 mm |
| Dimensions (WxDxH): | 160 x 80 x 260 mm |
| Filled: | Yes |
| Height: | 260 mm |
| Manufacturer Article Number: | 3003045 |
| Material: | Plastic |
| Standard: | DIN 13157 |
| Type: | KIEL |
| UNSPSC: | 42171917 |
| Weight: | 0.98 kg |
| Width: | 160 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.