First Aid Box Office
W. Söhngen GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9264172
Info sui prodotti "First Aid Box Office"
White with screen-printed lettering. Small first aid box made from high grade plastic with hinges and lid locking clip. With insert tray for easier visibility of contents. With wall bracket.
Contents according to DIN 13157.
Contents according to DIN 13157.
| Colour: | White |
|---|---|
| Depth: | 80 mm |
| Dimensions (WxDxH): | 260 x 80 x 160 mm |
| Filled: | Yes |
| Height: | 160 mm |
| Manufacturer Article Number: | 3003056 |
| Material: | Plastic |
| Standard: | DIN 13157 |
| Type: | Office |
| UNSPSC: | 42171917 |
| Weight: | 1.04 kg |
| Width: | 260 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.