Euronormboxes, PP, stackable
Surplus Systems GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9301503
Info sui prodotti "Euronormboxes, PP, stackable"
Solid transparent plastic containers, odorless, cold- and heat-resistant, stable against the most acids and alkalis. Dishwasher safe, food safe.
- Corresponding lids please order separately
- Suitable Trolley (Cat. No.: 9.301 502)
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Depth: | 300 mm |
| Dimensions (WxDxH): | 400 x 300 x 220 mm |
| Food safe: | Yes |
| Height: | 220 mm |
| Manufacturer Article Number: | 403022V-000 |
| Material: | PP |
| Nominal capacity: | 20 l |
| Stackable: | Yes |
| UNSPSC: | 24112902 |
| Width: | 400 mm |
| With lid: | No |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.