Embedding rings, ABS
Kartell S.p.A.
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
500
Codice prodotto:
6284762
Info sui prodotti "Embedding rings, ABS"
Suitable for the processing and histological inclusion of pieces in paraffin. Ideal for the storage and the identification of tissue samples.
| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Depth: | 41 mm |
| Dimensions (WxDxH): | 28 x 41 x 11 mm |
| Height: | 11 mm |
| Manufacturer Article Number: | 0291906 |
| Material: | ABS |
| UNSPSC: | 41102902 |
| Width: | 28 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.

