ESD-Wrist Straps ASPURE, cordless type
As One Corporation
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
5
Codice prodotto:
4663465
Info sui prodotti "ESD-Wrist Straps ASPURE, cordless type"
The cordless straps are suitable for standing work or work that requires a lot of movement.
| Antistatic: | Yes |
|---|---|
| Colour: | Blue |
| Depth: | 40 mm |
| Description: | Rubber band with conductive fiber |
| Dimensions (WxDxH): | 28 x 40 x 14 mm |
| ESD protection: | Yes |
| Height: | 14 mm |
| Manufacturer Article Number: | 1-4266-51 |
| Width: | 28 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.