Dropping funnels, cylindrical, with pressure equalizing tube, borosilicate glass 3.3, with glass key
Lenz-Laborglas GmbH & Co. KG
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9012769
Info sui prodotti "Dropping funnels, cylindrical, with pressure equalizing tube, borosilicate glass 3.3, with glass key"
Cylindrical shape, with pressure equalizing tube. With NS socket and NS cone, plug with retaining device.
| Bore: | 4.0 mm |
|---|---|
| Cone[s]: | NS29/32 |
| Division: | 5 ml |
| Manufacturer Article Number: | 04354914 |
| Material: | Boro 3.3 |
| Material stopcock: | Glass key |
| Nominal capacity: | 250 ml |
| Shape (Dropping funnels): | Cylindrical |
| Socket[s]: | NS29/32 |
| UNSPSC: | 41104812 |
| With pressure compensation: | Yes |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.