Dropping bottles, pipette bottles, soda-lime glass, amber
Bohemia Cristal
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9072643
Info sui prodotti "Dropping bottles, pipette bottles, soda-lime glass, amber"
With interchangeable ground joint transparent pipette. Please order Pipette teats separately.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Dimensions (ØxH): | 41.5 x 77 mm |
| Ground size: | NS14/15 |
| Height: | 77 mm |
| Manufacturer Article Number: | 632425023050 |
| Material: | Soda-lime glass |
| Nominal capacity: | 50 ml |
| UNSPSC: | 41121821 |
| Ø: | 41.5 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.