Dropping bottles Nalgene™, LDPE
Thermo Elect.LED GmbH (Nalge)
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
2000
Codice prodotto:
6232901
Info sui prodotti "Dropping bottles Nalgene™, LDPE"
- White
- Suitable for food
- Leakproof
- Light-resistant
- ISO 13485:2003
- USP Class VI
- Drop control tips (40 µl or 50 µl) and caps must be ordered separately
| Cap size: | 15 mm |
|---|---|
| Colour: | White |
| Dimensions (ØxH): | 20 x 65 mm |
| Food safe: | Yes |
| Height: | 65 mm |
| Manufacturer Article Number: | 312751-9025 |
| Material: | LDPE |
| Nominal capacity: | 8 ml |
| UNSPSC: | 41121821 |
| Ø: | 20 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.
