Disposable microtome blades ROUTINE
Micros Produktion und
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
50
Codice prodotto:
4717952
Info sui prodotti "Disposable microtome blades ROUTINE"
The standard blades with a PTFE coating are suitable for routine histological applications.
| Angle: | 35 ° |
|---|---|
| Disposable: | Yes |
| Length: | 80 mm |
| Manufacturer Article Number: | 110888 |
| Material: | Stainless steel |
| Profile: | Low |
| Thickness: | 0.25 mm |
| Type: | LP 35 |
| UNSPSC: | 41102917 |
| Width: | 8 mm |
| With coating: | Yes |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.