Disposable cuvettes, macro
Kartell S.p.A.
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
100
Codice prodotto:
9406431
Info sui prodotti "Disposable cuvettes, macro"
Cuvettes for spectrophotometry applications in the visible spectrum. The production technology and quality control ensure the reproducibility of the cuvettes. The absorption changes are kept within the ±1 % interval, an important condition for analyses in series.
| Capacity: | 4.5 ml |
|---|---|
| Ext. depth: | 12 mm |
| Ext. height: | 45 mm |
| Ext. width: | 12 mm |
| External dimensions (WxDxH): | 12 x 12 x 45 mm |
| Manufacturer Article Number: | 0193700 |
| Material: | PS |
| Max. capacity: | 4.5 ml |
| Path length: | 10 mm |
| Type of cuvette: | Macro |
| UNSPSC: | 41121813 |
| Wavelength: | 340...800 nm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.