Disposable cover for cleanroom sword CR/A
Pfennig Reinigungstechnik GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
5
Codice prodotto:
4692745
Info sui prodotti "Disposable cover for cleanroom sword CR/A"
Cleaning hard to reach areas
- autoclavable
| Autoclavable: | Yes |
|---|---|
| Colour: | White |
| Depth: | 40 mm |
| Dimensions (WxD): | 500 x 40 mm |
| For: | Clino® OneWay Ultra Schwert PW |
| Manufacturer Article Number: | 3500957 |
| Material: | Microfibre |
| Sterile: | Yes |
| Suitable for cleanroom: | Yes |
| UNSPSC: | 47131502 |
| Width: | 500 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.
