Containers with screw lid, PP
Bürkle GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
6079437
Info sui prodotti "Containers with screw lid, PP"
Transparent, no crevices.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Colour closure: | Transparent |
| Food safe: | Yes |
| Height: | 126 mm |
| Manufacturer Article Number: | 6202-1000 |
| Material: | PP |
| Material closure: | PP |
| Nominal capacity: | 1000 ml |
| Type of closure: | Screw cap |
| UNSPSC: | 41104100 |
| Ø: | 125 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.