Conformity-rated temperature probes Pt 100 for temperature meter testo 112
Testo SE & CO KGaA
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
6312173
Info sui prodotti "Conformity-rated temperature probes Pt 100 for temperature meter testo 112"
Conformity-rated temperature probes are approved for official temperature measurements.
| Accuracy class: | A |
|---|---|
| Cable length: | 1.5 m |
| IP code: | IP 65 |
| Manufacturer Article Number: | 0614227201 |
| Max. temperature: | 300 °C |
| Min. temperature: | 50 °C |
| Sort of probe: | Immersion/insertion probe |
| Temperature: | 50 ... 300 °C |
| Type of probe: | Pt 100 |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.