Compact UV transilluminators
Vilber Lourmat
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
9971910
Info sui prodotti "Compact UV transilluminators"
- Compact design
- Metal housing, with stainless steel filter frame and "long life" filter
- Modern technology, highest quality manufacture
- Single or dual wavelength models available
- BECXF models have intensity selector (Hi/Lo)
| Capacity tubes: | 8 W |
|---|---|
| Depth filter: | 200 mm |
| Filter (WxD): | 200 x 200 mm |
| Manufacturer Article Number: | 2131 2002 1 |
| No. of tubes: | 5 |
| Type: | BECX-F20.M V1 |
| Wavelength: | 312 nm |
| Width filter: | 200 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.