Coloured wash-bottles, narrow-neck, LDPE
VITLAB GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
5
Codice prodotto:
4664278
Info sui prodotti "Coloured wash-bottles, narrow-neck, LDPE"
Available in four different colours to facilitate ready identification. Screw cap and PP spray tube. Precise spray jet and optimised medium backflow.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Dimensions (ØxH): | 74 x 180 mm |
| Height: | 180 mm |
| Manufacturer Article Number: | 132703 |
| Material: | LDPE |
| Material closure: | PP |
| Nominal capacity: | 500 ml |
| Thread: | GL 25 |
| UNSPSC: | 24122001 |
| Ø: | 74 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.