Coloured wash-bottles, narrow-neck, LDPE, set
VITLAB GmbH
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
4671822
Info sui prodotti "Coloured wash-bottles, narrow-neck, LDPE, set"
The set includes one bottle each in red, yellow, blue and green. Screw cap and PP spray tube. Precise spray jet and optimised medium backflow through the continuous and finely drawn tip of the spray tube.
| Colour: | Colour sorted |
|---|---|
| Dimensions (ØxH): | 92 x 221 mm |
| Height: | 221 mm |
| Manufacturer Article Number: | 1328111 |
| Material: | LDPE |
| Material closure: | PP |
| Nominal capacity: | 1000 ml |
| Thread: | GL 32 |
| UNSPSC: | 24122001 |
| Ø: | 92 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.