Cleanroom Wipes ASPURE, polyester / nylon
As One Corporation
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
100
Codice prodotto:
4659071
Info sui prodotti "Cleanroom Wipes ASPURE, polyester / nylon"
Split fibers ensure an good wiping ability.
- Knitted made of 80 % polyester / 20 % nylon
- Heat cut
- Double packed
- Weight: 210 ± 10 g/m2
- Water Absorbency: >412.32 g/m2
- Clean Pack: Cleanroom clean with ultrapure water
| Cleanroom class: | ISO 5 |
|---|---|
| Dimensions (WxL): | 229 x 229 mm |
| Length: | 229 mm |
| Manufacturer Article Number: | 1-3928-52 |
| Material: | Polyester/Nylon |
| Thickness: | 410 µm |
| UNSPSC: | 47131502 |
| Weight: | 210 g/m² |
| Width: | 229 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.
