Cleanroom Wipers ASPURE, polyester / nylon
As One Corporation
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
100
Codice prodotto:
4663623
Info sui prodotti "Cleanroom Wipers ASPURE, polyester / nylon"
Split fibers ensure a good wiping ability.
- 70 % Polyester / 30 % Nylon
- Heat cutting
- Double packed
- Weight: > 210 g/m2
- Water absorbency: > 300 g/m2
- Clean Pack: Cleanroom clean with ultrapure water
| Cleanroom class: | ISO 5 |
|---|---|
| Dimensions (WxL): | 102 x 102 mm |
| Length: | 102 mm |
| Manufacturer Article Number: | 1-4828-53 |
| Material: | Polyester/Nylon |
| Suitable for cleanroom: | Yes |
| Supply form: | Cloths |
| Thickness: | 390 µm |
| UNSPSC: | 47131502 |
| Weight: | 210 g/m² |
| Width: | 102 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.