Cleaning tanks, stainless steel V4A, square
Rötzmeier Sicherheitsbehälter
Prezzo normale:
0,00 €
Contenuto:
1
Codice prodotto:
4672054
Info sui prodotti "Cleaning tanks, stainless steel V4A, square"
For safe cleaning of parts and tools with flammable liquids. Lid closes automatically in case of fire.
Suitable cleaning cages separately available.
Suitable cleaning cages separately available.
| Depth: | 220 mm |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH): | 220 x 220 x 220 mm |
| Height: | 220 mm |
| Manufacturer Article Number: | WB10 |
| Material: | Stainless steel 1.4404 |
| Nominal capacity: | 10 l |
| UNSPSC: | 41123300 |
| Weight: | 3.5 kg |
| Width: | 220 mm |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.